Hygromatik HeaterSteam KIT a ElectrodeSteam KIT

Sortiment zvlhčovacích zařízení Hygromatik jsme rozšířili o Hygromatik HeaterSteam KITElectrodeSteam KIT. První slouží je určený pro demineralizovanou vodu a druhý pro normální vodu.

Parní zvlhčovač Hygromatik řady HeaterSteam KIT je dodáván formou stavebnice bez opláštění s regulací StandardLine v sadě jako KIT. Parní zvlhčovač je určen pro vlhčení do VZT potrubí prostřednictvím parních trysek. Jeho zvláštností a zároveň i předností je, že se dodává bez ochranné skříně, upevněný pouze na nosné konzole. Díky svým malým zástavbovým rozměrům se používá ve stísněných podmínkách. Je především určen pro instalaci do vzduchotechnických jednotek (KIT). Zvlhčovač je určen pro provoz na demineralizovanou vodu.

Parní zvlhčovač Hygromatik řady ElectrodeSteam KIT je dodáván formou stavebnice bez opláštění s regulací StandardLine v sadě jako KIT. Parní zvlhčovač je určen pro vlhčení do VZT potrubí prostřednictvím parních trysek. Jeho zvláštností a zároveň i předností je, že se dodává bez ochranné skříně, upevněný pouze na nosné konzole. Díky svým malým zástavbovým rozměrům se používá ve stísněných podmínkách. Je především určen pro instalaci do vzduchotechnických jednotek (KIT). Zvlhčovač je určen pro provoz na pitnou vodu.